FİKİR LİDERLERİ YAYIN ve DANIŞMA KURULU*

* Güncellenmektedir.

FİKİR LİDERLERİ HAKKINDA

Fikirliderleri.com, sağlıklı yaşam ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla yayın yapmaktadır.
Fikirliderleri.com” haber sitesinde yer alan haber, yazı ve reklam içerikleri sağlık ile ve sağlıklı yaşam ile ilgilenen her yaştan, toplumun her kesiminin kullanımı içindir.

Fikir Liderleri” Dergisi ise düzenli dergi formatında, ülkemizin önde gelen fikir liderlerinin danışmanlığında, sadece sağlık profesyonellerine yayın yapmaktadır ve basılı olarak okuyucusuna ulaştırılmaktadır. İkisi de aynı kuruluşa aittir ama format ve hedef kitleleri farklı mecralardır.

Fikir Liderleri & Fikirliderleri.com haber sitesinde yer verilen içeriğin tamamının “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu”ndan ve “Basın Kanunu”ndan doğan tüm hakları Ahmet Örs İletişim Hizmetleri Ltd. Şti’ne ait olup, izin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.

Sitede yer alan sağlıkla ilgili her türlü haberin sorumluluğu yazarına; sitedeki bilgilerin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Bu sitenin sayfalarında yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan FikirLiderleri Dergisi ya da Fikirliderleri.com sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir ilaç kullanmadan önce doktorunuza danışınız.