SAĞLIK

Fikirliderleri.com Türkiye’de ve Dünya’da ilgiyle takip ediliyor

Fikirliderleri.com Türkiye'de ve Dünya'da ilgiyle okunuyor

Fikir Liderleri her geçen gün daha çok okunuyor.

Fikirliderleri.com, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin sağlanması ve farkındalığının artması öncelikli misyonuyla yola çıktı. 2 ay önce yayın hayatına başlamasına rağmen bugüne kadar sadece web sitesi üzerinden toplam 32.917 kez tıklandı.

Odağında sağlık var

Sağlıklı yaşama ilgi duyan, her yaş ve her kesimden insana hitap eden Fikirliderleri.com haber sitesi, sağlık odaklı yayın yapıyor. Aynı zamanda sağlığa ilgi duyarken bilime, teknolojiye, sağlık teknolojilerine, yapay zekaya, siber güvenliğe, psikolojiye, nörobilime, biyoteknolojiye, nadir hastalıklara, kadın sağlığına, tüketici sağlığına, göz sağlığına, spora, kültürel konulara, sağlıklı beslenmeye, güzelliğe, ekonomiye, endüstriye ve ilaç sektörüne ilgi duyan herkese de hitap ediyor.

Sosyal medya etkileşimleri

Fikirliderleri.com sosyal medya erişimleriyle de hızla farkındalık basamaklarını tırmanıyor. Yaklaşık 2 aydır özellikle LinkedIn mecrasında yaptığı paylaşımlar, 270.000 kez görüntülendi; 10.000’in üzerinde paylaşımlı etkileşim aldı. Çok yakın zamanda Facebook sayfası, Instagram ve Twitter’da da okurlarıyla paylaşımlarını artırmaya hazırlanan Fikirliderleri.com haber sitesi, sağlıkta doğru bilginin adresi olma yolunda hızla ilerliyor.

İlginç web sitesi istatistikleri

*Fikirliderleri.com haber sitesi, 28 Temmuz 2020 günü yayın hayatına başladı.
*Bugüne kadar web üzerinden en çok okunan haberi; 1.137 kez ile “Covid-19 varken grip ve zatürre aşısı kime, ne zaman” oldu. Haber 5 Eylül 2020’de yayımlandı.
*Bugüne kadar en çok ziyaret ve okunma, 8.616 kez ile 21 Eylül haftasında gerçekleşti.
*Açıldığı günden bugüne gerçekleşen 32.917 ziyaret ve okunmanın 31.291’i Türkiye’den, kalanı 1.626 erişim de dünyanın diğer pek çok ülkesinden gerçekleşti.

Fikir Liderleri Dergisi basılı formatta sadece sağlık profesyonellerine özel yayın yapıyor

“Fikir Liderleri” Dergisi, düzenli dergi formatında, ülkemizin önde gelen fikir liderlerinin danışmanlığında, sadece hekimlere ve sağlık profesyonellerine yayın yapmakta ve basılı olarak okuyucusuna ulaştırılmakta. İkisi de aynı kuruluşa ait ama format ve hedef kitleleri farklı mecralar. Fikir Liderleri, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin sağlanması ve farkındalığının artması öncelikli hedefiyle gerçekleştirdiği gelişimini okuyucusuyla da paylaşmaya devam edecek.

Fikirliderleri.com, sağlıklı yaşam ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla yayın yapmakta. “Fikirliderleri.com” haber sitesinde yer alan haber, yazı ve reklam içerikleri sağlık ile ve sağlıklı yaşam ile ilgilenen her yaştan, toplumun her kesiminin kullanımı için fayda amaçlamakta.

Fikirliderleri.com, sağlıklı yaşam ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla yayın yapmaktadır. “Fikirliderleri.com” haber sitesinde yer alan haber, yazı ve reklam içerikleri sağlık ile ve sağlıklı yaşam ile ilgilenen her yaştan, toplumun her kesiminin kullanımı içindir.
Fikirliderleri.com, sağlıklı yaşam ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla yayın yapmaktadır.
“Fikirliderleri.com” haber sitesinde yer alan haber, yazı ve reklam içerikleri sağlık ile ve sağlıklı yaşam ile ilgilenen her yaştan, toplumun her kesiminin kullanımı içindir.