İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Burak Yardım, Bayer Global Dijital Dönüşüm Lideri oldu

Burak Yardım, Bayer Global Dijital Dönüşüm Lideri oldu

Burak Yardım, Bayer Tüketici Sağlığı Bölümü Gelişmekte Olan Pazarlar Bölgesi’nde Dijital Dönüşüm Lideri oldu.

Ülke Platform Departmanı’nda IT İş Ortağı-Tüketici Sağlığı görevinde çalışmakta olan Burak Yardım, 1 Ekim itibariyle Tüketici Sağlığı Bölümü Gelişmekte Olan Pazarlar Bölgesinde Dijital Dönüşüm Lideri görevine başladı.

Bayer Türkiye Ülke Platform’una bağlı olarak Tüketici Sağlığı divizyonu IT İş Ortağı olarak çalışmakta olan Burak Yardım, 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren Tüketici Sağlığı Gelişmekte Olan Pazarlar Bölgesi Dijital Dönüşüm Lideri görevine getirilmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü’nden mezun olan Yardım, ardından Bahçeşehir Üniversitesi‘nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans yaptı. Uzmanlık alanında edindiği tecrübelerden sonra 2015 yılından bu yana Bayer ailesi için çalışıyor.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2019 mali yılı itibarıyla 104 bine yakın çalışana ve 43,5 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,9 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,3 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz