YAŞAM

Tasarım ve teknoloji bir arada… Sağlıklı mı; tartışılır!..

Tasarım ve teknoloji bir arada... Sağlıklı mı; tartışılır!..

TEKNOLOJİ ÖNCÜSÜ KAPSÜL YATAK

Günümüzde ileri teknoloji ile üretilen akıllı yataklar, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Bu kapsamda, tutulma anlamına gelen Eclipse Set, televizyon ve müzik dinleme keyfini yatak odalarına taşıyor. Ürün, tüm özellikleri ile farklı olmayı, teknolojiyi ve konforu hayatının her alanına taşımayı sevenlerin ilgisini çekecek. Ancak hemen akla bu kadar teknolojinin yatağımızı donatması ne kadar sağlıklı? sorusu geliyor!

İşbir Yatak tarafından üretilen Eclipse Set, tasarım ve teknolojiyi bir araya getirmekle kalmıyor, televizyon seyretme ve müzik dinleme keyfini de yatağınıza getiriyor. Uyku ortamında, kişiyi sarmalayan bir kapsül mantığı ile kurgulanan set, ay tutulması konsepti ile de gece ve uyku temasını pekiştiriyor. Aynı zamanda, içeriğinde bulunan özellikleri sayesinde farklı olmayı, teknolojiyi ve konforu hayatının her alanına taşımayı sevenler için oldukça ilgi çekici.

İçeriğinde bulunan, özel entegre aydınlatma ve müzik sistemi ile TV monte edilmesi için gerekli altyapıya da sahip Apple uyumlu müzik sisteminde, Bluetooth, USB girişi, saat, Audio girişi, FM Radyo ve şarj edebilme özellikleri bulunuyor. Hoparlörler, baza setinin başucundaki entegre kontrol modülünden elle kontrol edilebiliyor.

Sette, 6 adet aydınlatma armatürü bulunuyor. Tavanda bulunan 3 adet ve baş ucunda bulunan 1 adet orta armatür, renk değiştirme özelliğine sahip. Renk değişikliği ise uzaktan kumanda ile yapılabiliyor. Baş ucunda, gün ışığı renginde bulunan 2 okuma lambası, baş ucundaki ayrı bir düğme ile manuel olarak açılıp kapanabiliyor.

Yorum yaz