İLAÇ ENDÜSTRİSİKOZMETİKTÜKETİCİ SAĞLIĞI

Pierre Fabre, Forbes’in ‘Dünyanın En İyi İşverenleri” Listesinde!

58 ülkeden 150 bin çalışanın, çalıştıkları şirketteki iş ortamını, işverenlerini ve bulundukları sektördeki diğer şirketler hakkında yaptıkları değerlendirmelere göre şekillenen listede Pierre Fabre, dermokozmetik sıralamasında ilk 3’te yer aldı.
Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve Forbes Dergisi tarafından açıklanan “Dünyanın En İyi İşverenleri Listesi”nde Pierre Fabre, hem ilaç hem dermokozmetik olmak üzere 2 kategoride üst sıralara yerleşti!

58 ülkeden 150 bin çalışanın, çalıştıkları şirketteki iş ortamını, işverenlerini ve bulundukları sektördeki diğer şirketler hakkında yaptıkları değerlendirmelere göre şekillenen listede Pierre Fabre, dermokozmetik sıralamasında ilk 3’te yer aldı. Şirketlerin sosyal sorumluluk, cinsiyet eşitliği, yetenek geliştirme, motivasyon gibi unsurların yanı sıra koronavirüs salgınıyla mücadele performanslarının da değerlendirildiği anketlerdeki verilere göre Pierre Fabre, ilaç endüstrisi sıralamasında ise ilk 10 şirketin içinde bulunuyor.

Pierre Fabre, Türkiye’de de 2020 yılı itibariyle tarihinde ilk kez ilaç ve dermokozmetik şirketlerini tek yönetim altına toplayarak, güçlü adımlarla büyümeye devam ediyor.

Yorum yaz