İLAÇ ENDÜSTRİSİÖDÜLLER

Roche Diagnostik Türkiye “En İyi İşveren” ödülü aldı!

2017 yılından beri Roche Diagnostik Türkiye'de kariyer yolculuğuna devam eden Duygu Karakaş, Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür Lideri olarak atandı. 
Roche Diagnostik Türkiye, insan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Top Employers Enstitüsü tarafından üst üste üçüncü kez “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldü.

Tanıya yenilik katmak, sağlık hizmetlerini şekillendirmek ve yaşamları değiştirmek vizyonuyla hastaların yarınki ihtiyaçları için bugünden çözüm üretmek amacıyla çalışan Roche Diagnostik Türkiye, yaptığı her işin merkezine insanı koyduğu başarılı insan ve kültür uygulamaları ile üst üste üçüncü kez “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldü. En İyi İşveren sertifikası, Top Employers Enstitüsü’nün detaylı araştırma ve değerlendirmeleri neticesinde, uygun kriterleri taşıyan kurumlara veriliyor.

Türkiye’de sağlık hizmetlerini daha erişilebilir kılma ve sürdürülebilirlik anlayışı ile hem hastaların hem de sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermeye odaklanan Roche Diagnostik Türkiye, esnek çalışma ortamı, evden çalışma uygulaması, çeşitlilik ve kapsayıcılığa verdiği önem, kısa ve uzun süreli yurtdışı ve rotasyon fırsatları, çevik, esnek ve iş birliğine dayalı kültürü ile çalışanlarının kendilerini geliştirebileceği bir çalışma ortamı sunuyor.

“İnsana Değer” anlayışımız ile Roche olarak 125 yıldır tüm faaliyetlerimizin odağına insanı koyuyoruz

Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür İş Ortağı Duygu Karakaş “Şirketimizde herkes için en iyi çalışma koşullarını sağlamanın, ekiplerimizin daha verimli çalışmalarına doğrudan katkı sağladığına inanıyoruz ve stratejimizin odak noktalarından biri olan “İnsana Değer” anlayışımız ile Roche olarak 125 yıldır tüm faaliyetlerimizin odağına insanı koyuyoruz. Bizler için, Top Employers Enstitüsü tarafından üçüncü kez “En İyi İşveren” sertifikasına layık görülmek hedeflerimize giden doğru yolda olduğumuzun önemli bir göstergesi. Roche Diagnostik Türkiye olarak, çalışanlarımızın potansiyellerinin maksimumunu ortaya koyabildikleri en iyi çalışma ortamını sunmak adına, İnsan ve Kültür uygulamalarımızı sürekli geliştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Şirketleri, lider gelişimi, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücretlendirme, yan haklar, işgücü planlaması, yetenek stratejisi, işe alım, öğrenme, gelişim ve kültür gibi kilit disiplinlerde gösterdikleri başarıları merkeze alarak değerlendiren Top Employers Enstitüsü, “En İyi İşveren” unvanını, titizlikle gerçekleştirilen değerlendirmeler sonucunda tüm şartları sağlayarak çalışanların mesleki ve kişisel gelişimi adına en iyi çalışma koşullarına sahip şirketlere veriyor.

Yorum yaz