AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞISAĞLIK TEKNOLOJİLERİTIBBİ CİHAZ

Restoratif diş tedavi planlamasında devrime devam!

3D kontroller için ClinCheck Live Update, uygulama verimliliğini önemli ölçüde artırırken aynı zamanda tedavi planlarının kalitesini iyileştiren gerçek zamanlı ClinCheck tedavi planı değişikliklerini mümkün hale getiriyor. Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP), kapsamlı vakalar için doktorların özel tedavi tercihlerini otomatik olarak uygulayarak verimliliği artırıyor ve tedavi planlama tutarlılığını yeni bir seviyeye taşıyor.
3D kontroller için ClinCheck Live Update, uygulama verimliliğini önemli ölçüde artırırken aynı zamanda tedavi planlarının kalitesini iyileştiren gerçek zamanlı ClinCheck tedavi planı değişikliklerini mümkün hale getiriyor. Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP), kapsamlı vakalar için doktorların özel tedavi tercihlerini otomatik olarak uygulayarak verimliliği artırıyor ve tedavi planlama tutarlılığını yeni bir seviyeye taşıyor.

Dijital ortodonti ve restoratif diş hekimliği için şeffaf plaklar, iTero ağız içi tarayıcılar ve exocad CAD/CAM yazılımlarından oluşan Invisalign sistemini tasarlayan, üreten ve satan lider bir küresel tıbbi cihaz şirketi olan Align Technology, Align Digital Platform için Invisalign sistem yeniliklerini duyurdu. Özel yazılım, sistem ve hizmet kombinasyonundan oluşan Align Digital Platformu; doktorlar, laboratuvarlar, hastalar ve tüketiciler olmak üzere tüm kullanıcıları bir araya getiren ve birbirine bağlayan sorunsuz bir deneyim ve iş akışı sağlıyor. Duyurulan Invisalign sistemi yenilikleri içerisinde 3D kontroller için ClinCheck Live Update, Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP) bulunuyor. Doktorlara daha fazla esneklik, tedavi tercihlerinde tutarlılık, tedavi planlarına gerçek zamanlı erişim ve bu planda değişiklik yapma imkânı sağlayacak bu yenilikler, ortodonti ve restoratif diş hekimliği için dijital tedavi planlamasında devrim yaratacak. Tüm bu yenilikler, Invisalign tedavi planlama kalitesini, verimliliğini ve ölçeğini geliştirmek, daha iyi doktor-hasta katılımına ve tedavi sonuçlarına katkıda bulunmak üzere tasarlandı.

Align Technology, Ürün ve Pazarlama Yöneticisi, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Raj Pudipeddi yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Doktorların hastalarını verimli ve etkili bir şekilde tedavi etmeleri ve uygulamalarını geliştirmeleri için kusursuz bir çözüm sağlayan entegre bir dijital ürün ve hizmet platformu oluşturarak dijital ortodonti ve diş hekimliğinin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz. Align Digital Platform için duyurduğumuz yeni Invisalign sistem yenilikleri sürekli inovasyona olan bağlılığımızı yansıtıyor. Uçtan uca Invisalign tedavi planlanması deneyimini yeniden tasarlayarak, tüm adımları basitleştirerek, doktorların hastaları ile daha kolay bir şekilde bağlantıda kalmasını sağlayarak doktorlarımızın gülümsemeleri dönüştürmelerine ve hayatları değiştirmelerine yardımcı olan gerçek anlamda kusursuz Align Digital Platformu vizyonumuzu sunuyoruz. Bu yeni Invisalign inovasyonlarını; dijital teknolojideki gelişmeleri, Align’ın benzersiz yetenekleri ile bilgi birikimini ve milyonlarca Invisalign hastasından elde edilen verileri bir araya getirerek bu yıl müşterilerimize sunuyoruz. ClinCheck Live Update ve Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan’ı sunma yolculuğumuz, binlerce kişinin yıllarını bir araya getirerek geliştirme, test etme ve öğrenme sürecini gerektirdi ve 12 milyondan fazla Invisalign vakasından edindiğimiz deneyim, veri ve öngörüler sayesinde mümkün oldu. Doktor müşterilerimizin tedavi planlama deneyimlerinin nasıl olması gerektiğini yeniden tasarlamak ve Invisalign tedavi planlarını daha verimli ve daha tutarlı bir şekilde oluşturmalarına, kişiselleştirmelerine ve değiştirmelerine yardımcı olmak için uzmanlıklarını ve deneyimlerini artırmak amacıyla inovasyonlarımızda yapay zekâ ve otomasyon kombinasyonunu kullanıyoruz. Eskiden birkaç gün süren işlemler bu sayede artık sadece birkaç dakika içinde gerçekleştirilebiliyor ve doktorlar ile hastaları için büyük bir verimlilik kazandırıyor.”

Align Technology Küresel Klinik Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Mitra Derakhshan ise şunları söyledi: “Invisalign eğitimi almış her doktorun farklı tercihleri olduğunu, her hastanın benzersiz olduğunu ve tedavi planlarının maloklüzyon tipi, hastanın yaşı ve istenen sonuç gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebildiğini biliyoruz. Bu nedenle doktorlar, ClinCheck planlarını planlamak, gözden geçirmek ve değiştirmek için zaman harcıyor ve harcanan zaman klinik büyümesiyle artıyor. IPP ve ClinCheck Live Update, 3D kontroller için oyunun kurallarını değiştiren inovasyonlardır. Bu inovasyonlar dijital tedavi planlamasında doktorların daha kişiselleştirilmiş ClinCheck tedavi planları elde etmelerine yardımcı olacak yeni bir seviyeyi temsil ediyor. Doktorlar, 3D kontrolleri kullanarak değişiklikleri gerçek zamanlı görüyor ve daha fazla verimlilik elde ediyor. Doktorların vizyonlarını hastalarla paylaşmalarına ve hastaları için en kaliteli klinik sonuçları elde etmelerini sağlayacak dijital teknoloji ve araçları kullanmalarına olanak tanıyor.”

 

Yorum yaz