İNSAN KAYNAKLARIİŞ DÜNYASIKARİYER

Ezgi Vitrinel Sarı, L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü oldu!

L'Oréal Türkiye’de üst düzey görev değişimi yaşandı. Yeni atamayla birlikte Ezgi Vitrinel Sarı, L'Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine getirildi.
L’Oréal Türkiye’de üst düzey görev değişimi yaşandı. Yeni atamayla birlikte Ezgi Vitrinel Sarı, L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine getirildi.

Ezgi Vitrinel Sarı, 2010 yılında başlayan L’Oréal Türkiye pazarlama kariyerinde farklı kategorilerde çeşitli görevler alarak, Tüketici Ürünleri Divizyonu E-ticaret kanal müdürü rolüne geçişi öncesindeki son rolünde makyaj markalarından sorumlu pazarlama direktörü olarak görev yaptı. Bu süre boyunca bölümün en büyük kategorisinin başarılı iş sonuçlarına liderlik etti ve her alanda dijital dönüşümüne katkı sağladı. Son olarak Tüketici Ürünleri Divizyonu E-ticaret kanal müdürü rolüne geçiş yapan Vitrinel Sarı, E-Ticaret kanalındaki deneyiminde, organizasyonun genişlemesinde etkin rol oynadı, L’Oréal Türkiye E-ticaret iş payının yıllar içindeki gelişimi ile Avrupa’nın E-ticaret iş payında birinciliğe oturmasına liderlik etti.

L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine getirilen Ezgi Vitrinel Sarı, “Türkiye’nin önde gelen tekno-güzellik ve sürdürülebilirlik markası” olan şirketin kurumsal e-ticaret stratejilerini güçlendirmek ve değerli iş ortakları için sağlanan güçlü koordinasyon ve iş birliği süreçlerine liderlik etmekten sorumlu olacak.

Yorum yaz