FİKİR LİDERLERİ DERGİSİİLAÇ ENDÜSTRİSİÖNE ÇIKAN HABERLER

En büyük motivasyonumuz, yaptığımız tüm işlerin dünyanın bir yerine iyilik olarak ulaştığını bilmek!

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanı sıra her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden, alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri Dergisi, yeni sayısında Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere‘yi konuk etti. “Tüm Pierre Fabre ailesi olarak en büyük motivasyonumuz, yaptığımız tüm işlerin dünyanın bir yerine iyilik olarak ulaştığını bilmek” açıklamasında bulunan Dr. Hande Demirdere, Pierre Fabre’nin bilimsel, sosyal sorumluluk ve farkındalık çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdi; sektörün geleceğiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.
İlaç ve sağlık sektörü yayıncılığında önemli bir boşluğu dolduran ve bu alanda çok kısa bir sürede kendisine hatırı sayılır bir yer edinen Fikir Liderleri Dergisi’nin Ocak sayısı yayımlandı. Ana dosya konusu “Sağlık ve İlaç Sektörünün Geleceği” olan yeni sayıda, sağlık dışında önemli kurumların yöneticileri, global tüketici sağlığı, güzellik ve sağlık teknolojileri firmalarının üst düzey yöneticileri ve akademisyenlerin yanında Türkiye’de faaliyetleri olan ulusal ve global ilaç firmalarının üst düzey yöneticileri yer aldı.

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanı sıra her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden, alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri Dergisi, yeni sayısında Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere‘yi konuk etti.

“Tüm Pierre Fabre ailesi olarak en büyük motivasyonumuz, yaptığımız tüm işlerin dünyanın bir yerine iyilik olarak ulaştığını bilmek” açıklamasında bulunan Dr. Hande Demirdere, Pierre Fabrenin bilimsel, sosyal sorumluluk ve farkındalık çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdi; sektörün geleceğiyle ilgili düşüncelerini paylaştı. Röportajdan satır başları şöyle:

“Pierre Fabre Türkiye’nin 3 temel odağı var; inovatif onkoloji ürünleri, dermokozmetik ve Green Mission (Yeşil Görev). 3 inovatif onkoloji ürününü 3 farklı endikasyonda pazara vermeye hazırlanıyoruz. Dermokozmetik alanında başta Eau Thermale Avene markamız olmak üzere, ürünlerimizin bilinirliğini ve pazar paylarını artırmak için çalışıyoruz. Yeşil Görev ise sürdürülebilirlik konusu ile ilgili çalışmalarımızı kapsıyor.”

“Bilimsel çalışmaları önceleyen bir firmada olmak her şeyden önce bir hekim olarak beni güvende hissettiriyor. Bir genel müdür olarak ise şirketim adına geleceğe doğru daha cesur adımlar atmamı sağlıyor. Biliyoruz ki her zaman yeni ürünlerimiz olacak, var olanlar da yeni formüllerle güçlenecek. Böylece hem benim hem de ekibimin, şirketin geleceğine olan inancı sağlamlaşıyor. Sosyal sorumluluk çalışmalarımız ise yaptığımız işi değerli ve anlamlı kılıyor ve biz buna çok önem veriyoruz. Yeni neslin bu anlamda fark edilir bir duyarlılığa sahip olduğunu görüyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.”

“Ülkemizin global bir vizyona sahip olmasını destekleyici çalışmalar yaparken lokal gerekliliklerimizin ve ülkemizin globale doğru anlatılmasını sağlamak, sorumluluğunu hissettiğim en öncelikli konular. Büyük bir sorumluluk duygusuyla odaklandığım bir diğer konu ise ülkemizin yatırım anlamında cazibesini artırıcı önemli çalışmaları hayata geçirmek.”

Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere’nin açıklamalarını ve Fikir Liderleri Dergisinin tamamını okumak için; etik değerlerine, kanunlara ve uyum kurallarına sıkı sıkıya bağlı hareket eden Fikir Liderleri Dergisi’nin ücretsiz abonelik linkinden, önce kayıt olup sonra giriş yapabilir; aynı zamanda daha önce yayımlanmış tüm sayılarına da ulaşabilirsiniz.

Fikir Liderleri Dergisi 3 ayda bir yayımlanıyor ve tamamı sadece hekimler ile sağlık profesyonellerine ve bürokratlarına ücretsiz ulaştırılıyor.

Yorum yaz