İLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIKARİYER

Aysu Nizamoğlu Ünlü, Pfizer Hollanda ve Belçika Çalışan Deneyimi Müdürü olarak atandı

2015 yılında Pfizer ailesine İK İş Ortağı olarak katılan Aysu Nizamoğlu Ünlü, Pfizer Hollanda ve Belçika Çalışan Deneyimi Müdürü olarak globale atandı. Nizamoğlu Ünlü, yeni görevini Hollanda'dan yürütecek. 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olan Aysu Nizamoğlu Ünlü, mezuniyetinin ardından MY Executive'de Araştırmacı Danışman olarak çalıştı. Ağustos 2013 Şubat 2015 arasında Unilever'de İşe Alım Uzmanı olarak görev yapan Aysu Nizamoğlu Ünlü, 2015'te Pfizer ailesine İK İş Ortağı olarak katıldı ve İnsan Kaynakları bünyesinde Kıdemli İK İş Ortağı olarak çeşitli departmanlara katkı sağladı. Ocak 2020 yılında İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak atanan Nizamoğlu Ünlü, Ekim 2021 yılında mevcut sorumluluklarına ek olarak İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticiliğini de üstlendi.
2015 yılında Pfizer ailesine İK İş Ortağı olarak katılan Aysu Nizamoğlu Ünlü, Pfizer Hollanda ve Belçika Çalışan Deneyimi Müdürü olarak globale atandı. Nizamoğlu Ünlü, yeni görevini Hollanda’dan yürütecek.

2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olan Aysu Nizamoğlu Ünlü, mezuniyetinin ardından MY Executive’de Araştırmacı Danışman olarak çalıştı. Ağustos 2013 Şubat 2015 arasında Unilever’de İşe Alım Uzmanı olarak görev yapan Aysu Nizamoğlu Ünlü, 2015’te Pfizer ailesine İK İş Ortağı olarak katıldı ve İnsan Kaynakları bünyesinde Kıdemli İK İş Ortağı olarak çeşitli departmanlara katkı sağladı. Ocak 2020 yılında İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak atanan Nizamoğlu Ünlü, Ekim 2021 yılında mevcut sorumluluklarına ek olarak İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticiliğini de üstlendi.

Pfizer Hollanda ve Belçika Çalışan Deneyimi Müdürü Aysu Nizamoğlu Ünlü, yeni göreviyle ilgili şunları dile getirdi: “Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılığın aktif bir destekçisi olarak yalnızca yetenek gelişimine yatırım yapmakla kalmayan, aynı zamanda çalışanların açık iletişim kurabildikleri ve değerli hissettikleri bir biyofarma şirketiyiz. Pfizerli olmak, insan yaşamı için gururla ve keyifle çalışmak, bir lider okulunda global bir deneyim kazanmak demek. Lider yetiştirmeye odaklı bir şirket olan Pfizer Türkiye’de, insan kaynağı politikalarımızı da bu değer doğrultusunda örüyor, “yaşamlara dokunmak için burada sınır yok” diyoruz; “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışıyoruz. Pfizer Türkiye’nin kariyerime kattıklarıyla diğer Pfizer ülkelerinde de sorumluluk aldığım için büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum.”

Yorum yaz