ANNE BEBEK SAĞLIĞIFARKINDALIKSAĞLIKSAĞLIK ÜRÜNLERİSOSYAL SORUMLULUKSTKTEKNOLOJİTÜKETİCİ SAĞLIĞIUZMANLIK DERNEKLERİ

Kolik Varsa Panik Yok Kampanyası’ndan “AnneKolik Sohbetleri” podcast serisi

Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Derneği (PPPD)’nin Eczacıbaşı İlaç Pazarlama katkılarıyla, bebeklerde infantil kolik hastalığına dikkat çekerek ebeveynler, hekimler ve eczacılarda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı “Kolik Varsa Panik Yok” kampanyası ebeveynlere rehber olmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında ebeveynleri bilgilendirmek ve infantil kolik hastalığını bütüncül olarak ele almak amacıyla farklı konu başlıklarında uzman hekimlerin konuk edildiği “AnneKolik Sohbetleri” podcast serisi www.kolikvarsapanikyok.com web sitesinde ve Kolik Varsa Panik Yok spotify kanalında yayında!
Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Derneği (PPPD)’nin Eczacıbaşı İlaç Pazarlama katkılarıyla, bebeklerde infantil kolik hastalığına dikkat çekerek ebeveynler, hekimler ve eczacılarda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı “Kolik Varsa Panik Yok” kampanyası ebeveynlere rehber olmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında ebeveynleri bilgilendirmek ve infantil kolik hastalığını bütüncül olarak ele almak amacıyla farklı konu başlıklarında uzman hekimlerin konuk edildiği AnneKolik Sohbetleri” podcast serisi www.kolikvarsapanikyok.com web sitesinde ve Kolik Varsa Panik Yok spotify kanalında yayında!

Yeni anne, anne adayları ve babaların korkulu rüyalarından biri olan İnfantil Kolik ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplumu hastalık konusunda bilinçlendirmek adına hayata geçirilen “Kolik Varsa Panik Yok” farkındalık kampanyası bu kez farklı konu başlıklarında alanında uzman hekimlerle “AnneKolik Sohbetleri” podcast serisi ile ebeveynlere destek olmaya devam ediyor.

Tüm bebeklerin yaklaşık %40’ına yakınında görülen ve ailelerin fiziksel ve ruhsal sağlığını da yüksek oranda etkileyen infantil kolik hastalığını bütüncül olarak ele alıp multidisipliner değerlendirmek amacıyla hazırlanan “AnneKolik Sohbetleri” podcast serilerinde alanında uzman isimler konuşmacı olarak yer alıyor. Moderatörlüğünü Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği Kurucu Başkanı Ecz. Adile Özdağ’ın gerçekleştirdiği “AnneKolik Sohbetleri” podcast serilerinde Psikiyatrist Prof. Dr. Nesrin Dilbaz ile anne&baba ve bebeğin gözünden infantil koliğin psikolojik etkileri; Pediatrist Prof. Dr. Şirin Güven ile Koliğin mikrobiyota ile ilişkisi-çözüm önerileri ve Pediatrik Gastroenterolog Prof. Dr. Ömer Faruk Beşer ile Kolikte doğru bilinen yanlışlar konu başlıklarında ebeveynlere kaynak oluşturacak içerikler yer alıyor.

“AnneKolik Sohbetleri” podcast serilerine kampanyanın bilgilendirici web sitesi www.kolikvarsapanikyok.com ve Kolik Varsa Panik Yok spotify kanalı üzerinden erişilebiliyor.

Yorum yaz