ETKİNLİKFARKINDALIKİLAÇ ENDÜSTRİSİSAĞLIKLI YAŞAMSOSYAL SORUMLULUK

Humanis, 2. Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu’nun ana sponsoru oldu

Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilaç şirketi Humanis, bu yıl ikincisi düzenlenen Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu’nun ana sponsoru oldu. İlaç şirketi Humanis, bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu'nun ana sponsoru oldu. 'Sağlık İçin Koş' temasıyla bir araya gelen binlerce katılımcı Ankara Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı'nda koştu.
Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç şirketi Humanis, bu yıl ikincisi düzenlenen Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu’nun ana sponsoru oldu. İlaç şirketi Humanis, bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu‘nun ana sponsoru oldu. ‘Sağlık İçin Koş’ temasıyla bir araya gelen binlerce katılımcı Ankara Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda koştu.

İlaç sektöründe faaliyet gösteren Humanis, Tıp Bayramı vesilesiyle Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen, 2. Geleneksel Tıp Bayramı Koşusu‘na ana sponsor oldu. Sağlık çalışanları, amatör sporcular ve sosyal etkinlik gönüllülerini bir araya getiren koşu, dün Ankara’da düzenlendi.

Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda ‘Sağlık İçin Koş’ temasıyla düzenlenen etkinlik, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlamak için binlerce katılımcıyı Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı‘nda buluşturdu. Temiz havada koşmanın keyfini birlikte yaşayan katılımcılar, sağlıklı bir yaşam için hep birlikte adım attı.

Yorum yaz