İLAÇ ENDÜSTRİSİÖDÜLLERÖNE ÇIKAN HABERLER

Johnson & Johnson Türkiye, 2024 LinkedIn En Önemli Şirketler Listesi’nde

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson, Türkiye’de 2024 LinkedIn En Önemli Şirketler Listesi’nde yer alma başarısı gösterdi. Şirket, LinkedIn verileriyle desteklenen metodoloji ile Türkiye'de kariyer geliştirmek için en iyi 15 iş yeri listesinde kendisine yer buldu.  130 yıldan fazla bir süredir her yaşta ve yaşamın her aşamasında insanların iyi ve sağlıklı olmasını hedefleyen dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden Johnson & Johnson, Türkiye’de 2024 LinkedIn En Önemli Şirketler Listesi’nde yer aldı. 
Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson, Türkiye’de 2024 LinkedIn En Önemli Şirketler Listesi’nde yer alma başarısı gösterdi. Şirket, LinkedIn verileriyle desteklenen metodoloji ile Türkiye’de kariyer geliştirmek için en iyi 15 iş yeri listesinde kendisine yer buldu. 

130 yıldan fazla bir süredir her yaşta ve yaşamın her aşamasında insanların iyi ve sağlıklı olmasını hedefleyen dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden Johnson & Johnson, Türkiye’de 2024 LinkedIn En Önemli Şirketler Listesi’nde yer aldı.

2024 LinkedIn En Önemli Şirketler kriterleri arasında gelişim becerisi, yetenek gelişimi, şirket istikrar, şirket dışı fırsatlar, şirketle ilişki, cinsiyet dağılımı, eğitim geçmişi, ülkede çalışan oranı ve LinkedIn kriterleri bulunuyor. Listede ayrıca Türkiye’de 500 çalışanı olan şirketler değerlendirmeye alınıyor. Veriler ve kriterler 1 Ocak-31 Aralık 2023 tarihleri arasını kapsıyor.

Yorum yaz