CİLT BAKIMIGÜZELLİKGÜZELLİK ÜRÜNLERİ

Sadece gözleriniz konuşsun

Maske takmaya devam ettiğimiz pandemi günlerinin en göz önünde olan, ama korumasız kalan yüz bölgesi kuşkusuz gözlerimiz. L’Occitane’ın yenilenme dönemi olarak da bilinen sonbahar için önerisi; kadınların arzu nesnesi haline gelen L’Occitane Reset Göz Çevresi Serumu: Overnight Reset Eye Serum. Dünya çapında her bir dakikada bir adet satan ürün, mercanköşk özü ve Ölmez Otu esansiyel yağı ile cildi sıfırlamaya yardımcı bir sinerji üretiyor.

Tüm gece boyu göz çevresini yenileyerek, sadece bir gecelik kullanım sonrası bile etkilerini görebileceğiniz serum, sadece kırışıklıkları değil, şişkinlikleri, koyu halkaları, ince çizgileri de düzeltmeye yardımcı oluyor. Maya özü ile zenginleşen, kokina, gotu kola, kadife çiçeği, meyan kökü ve at kestanesi ile cilt tonunu eşitleyen ürün, kafein içeriğiyle de yorgun görünümleri tümden yok ediyor.

Reset Eye göz serumu, L’Occitane göz kremi kategorisinden ihtiyacınıza yönelik herhangi biri ile birlikte kullanıldığında göz kreminizin performanısnı artırıyor. L’Occitane’ın göz kremi kategorisinde her endişeye yönelik göz kremi bulunuyor…

Overnight Reset Eye Serum 15 ml  – 480 TL

Precious Eye

İnce Çizgiler, koyu halkalar ve şişler..

Precious Eye kremin içeriğindeki üç farklı içerikle göz çevrenizdeki tüm endişelerinize cevap verir; ölmezotu esasniyel yağı yaşlanmanın görünür etkileriyle savaşır, Dinamik Hyalüronik asit cildin kendini yenileme hızını artırır ve kafein ise yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Düzenli kullanımı ile göz çevresindeki ince çizgilerde azalma görülür. Şişlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Tüm göz çevresi yeniden canlanmış görünür. Sabah ve akşam göz çevrenize hafif dokunuşlarla, içeriden dışarıya hareketlerle  uygulayın.  Yağsız ve kokusuz ve ince dokulu bu ürün cildinizde hızlıca emilir.

Precious Eye 15 ml – 350 TL

Divine Eye Balm

Göz çevresinde elastikiyet kaybı için

Yaşlanma karşıtı bakım sunan yenilenen Divine serisi şimdi 2 kat daha fazla antioksidan etkili… Serinin göz kremi Divine Eye, daha sıkı bir göz çevresi, göz çevresi kırışıklıklarında rahatlama, daha canlı ve parlak bir görünüm sağlıyor. L’Occitane bu yeni seride, hücre yenilenmesi ve onarımda rol oynyan Retinol içeriğine alternatif doğal çözümler sunuyor. 6 yıllık araştırma sonucu, ölmezotu çiçeğinin kalbinden,  süper ölmezotu ekstresi özü kullanarak, kimyasal Retinol’e alternatif olarak bu seride kullanıyor. Cildin hacmini destekliyor ve yapısını koruyor..

Yeni Divine eye balm, içeriğindeki Retinol’e alternatif süper ölmezotu özü  ile cildin yapısını destekler, yoğunluğunu artırmaya yardımcı olarak kolajen desteği sağlar..E vitamini kadar güçlü doğal ölmezotu esansiyel yağı ile cildi dış etkilerden korur..

Divine Eye Balm 15 ml – 585 TL

 

Aqua Reotier Cooiling Eye Gel

Gün boyu nemi cildinize hapsedin..

Göz çevrinizi de cildiniz gibi yüksek nem dünyasına daldırmaya hazır mısınız? Kalsiyum yönünden zengin formülüyle cildi hızla onaran L’Occitane Aqua Reotier serisi, sihirli Reotier suyu içeren yeni göz çevresi jeli ile karşınızda!

Göz çevresine canlılık ve tazelik katan bu göz jeli, koyu halkaları, şişkinlikleri azaltıyor ve her gün yok olmasını dilediğimiz ince çizgileri gevşetiyor. Gözlerin hızlıca genç, canlı ve çok daha tazelenmiş hissetmesini sağlıyor.

Göz çevresine canlılık ve tazelik katan bu göz jeli, göz çevresini anında rahatlatır, koyu halkaları, şişkinlikleri azaltır ve ince çizgileri gevşetir. Gözlerinizin genç, canlı ve çok daha tazelenmiş , rahatlamış hissetmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Aqua Reotier Cooling Eye Gel 15 ml – 210 TL

 

Reine Blanche Eye Care & Mask

Göz Altı Şişkinlikleri, Koyu Halkalar..

Reines des Pres, aydınlatıcı özellikleri ile bilinen içeriğinde salisik asit bulunduran zaman içerisinde kendi yapraklarını bile aydınlatan bir çiçektir.
Lekesiz güzellik ve bununla beraber oluşan aydınlanmadan ilham alarak şeffaf bir cilt için L’OCCITANE Reine Blanche serisini yarattı.

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu ince yapıdaki Eye Care & Mask, göz çevresini aydınlatırken içten gelen ışıltısını yenilemeye yardımcı olur.

Soğuturken aynı zamanda rahatlatan masaj yapan başlığı göz çevresini uyararak oluşan yorgun görünümü azaltmaya yardımcıdır. Reine Blanche aydınlatıcı göz kremi ile göz altı şişkinliğinize ve koyu halkarınıza elveda demeye hazır olun!

Reine Blanche Eye Care & Mask 15 ml – 350 TL

 

Geri dönüşüme kesintisiz destek
Yıllardır ambalaj atıklarını azaltmak ve ürün ambalajlarını çevre dostu üretmek için çalışan L’Occitane, Reset Eye Serum’u geri dönüştürülmüş camdan üreterek sunuyor.

Göz serumumuzun kutusu ise FSC* standartlarına uygun olarak , sürdürülebilir yönetilen ormanlardan gelen malzemeden üretilmiştir. Kolaylıkla geri dönüştürülebilir.

*Forests for all forever

Yenilenen Divine serisi ürün ambalajlarında, tek kullanımlık plastik ve kağıt kullanılıyor. Ürünün dış ambalajı ise biyo çözülebilir selefon ile kaplı..

Aqua Reotier serisinde, Fransa’da bulunan Reotier kaynağı suyunu ilk kullanan marka L’Occitane, bu kaynaktan gelecek nesillerin de faydalanabilmesi  için onu koruma altında tutuyor. Bölgedeki habitatın canlı kaydı oluşturuluyor ve bu haliyle kalabilmesi için yoğun bir çalışma yürütülüyor.