İLAÇ ENDÜSTRİSİPAZARLAMA VE SATIŞSAĞLIK TEKNOLOJİLERİSTKTEKNO SOSYAL SORUMLULUKTEKNOLOJİTOPLUM SAĞLIĞIYARIŞMA

“Hayata Sarı Not Bırak” projesi, altın ödül aldı!

"Hayata Sarı Not Bırak" projesi, altın ödül aldı!

“HAYATA SARI NOT BIRAK” PROJESİNE MARCOM’DAN ALTIN ÖDÜL!

Santa Farma İlaç‘ın koşulsuz desteği ve Viral Hepatitle Savaşım Derneği’yle birlikte Hepatit B hastalığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan “Hayata Sarı Not Bırak” Projesi, MarCom Awards kapsamında altın ödüle layık görüldü. 

Hepatit B hastalığına dikkat çekmek ve daha çok kişinin bu hastalıkla ilgili bilgilenmesini sağlamayı amaçlayan “Hayata Sarı Not Bırak” projesi dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programları arasında gösterilen uluslararası MarCom Awards’tan ödül ile döndü.

Organizasyon, dünyanın en köklü ve saygın pazarlama ve iletişim platformlarından Pazarlama İletişimi Profesyonelleri Derneği – AMCP tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenmekte. Dünyanın en geniş katılımlı yaratıcılık yarışması olarak nitelenen MarCom Awards’a bu yıl 100 ülkeden 200.000 başvuru yapıldı.

Proje, daha önce Altın Örümcek ve Felis Ödülleri’ni kazanan Agresif Arılar Reklam Ajansı’nın projesi. Proje, AMCP – tarafından MarCom Awards kapsamında dijital kategorisinde medikal web site başlığında altın ödüle layık görüldü.

MarCom Awards hakkında

Pazarlama İletişimi Profesyonelleri Derneği – AMCP’nin merkezi ABD’nin Dallas kentinde bulunuyor. MarCom Awards, AMCP tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen, dünyanın en geniş katılımlı yaratıcılık yarışmalarından… Organizasyon, iletişim ve pazarlama alanında mükemmelliği ödüllendirirken, sektör profesyonellerinin yaratıcılık, yoğun çalışma ve büyüklüğünü de değerlendiriyor.

Yorum yaz