İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Seza Bulca, Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü oldu

Seza Bulca; Klinik Operasyonların META Bölgesi’nde merkezileştirilmesiyle, Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü görevini Dubai’den yürütecek.

Medikal, Kreatif, Teknolojik, Sağlıklı Fikirler

BOEHRINGER-INGELHEIM’DE ATAMA

Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonundan yurtdışına gerçekleşen üst düzey atamalara her geçen gün yenisi ekleniyor. Boehringer Ingelheim Türkiye, META Bölgesi’ne (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) yeni bir terfi daha gerçekleştirdi.

1 Şubat 2016 tarihinde Klinik Operasyonlar Departmanı’nda klinik araştırmalar sorumlusu olarak Boehringer Ingelheim ailesine katılan ve son olarak klinik araştırmalar müdürü olarak görev yapan Seza Bulca; klinik operasyonların META Bölgesi’nde merkezileştirilmesiyle, bölgesel klinik araştırmalar müdürü görevini Dubai’den yürütecek.

Seza Bulca; Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonunda görev aldığı süre boyunca klinik çalışmaların yüksek kalitede yürütülmesinde ve sonuçlar üretilmesinde, global hedeflerin zamanında ve eksiksiz tamamlanmasında önemli roller üstlendi.

Seza Bulca kimdir?

Seza Bulca, Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi’nde Biyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında yüksek lisansını tamamladı. 2007 yılından itibaren Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş / CRM CRO, Altis CRO, Covance CRO ve Servier İlaç ve Araştırma A.Ş.’de klinik araştırma alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Yorum yaz