FARKINDALIKİLAÇ ENDÜSTRİSİNADİR HASTALIKLAR

Pfizer Türkiye Nadir Hastalıklar, Fikir Liderleri Kasım sayısında!

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanında her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri; yeni sayısı “Nadir Hastalıklar” dosyasında Pfizer Türkiye Nadir Hastalıklar İş Birimi Lideri Ayşenur Hananel'i konuk etti. Ayşenur Hananel ile yapılan röportajın satır başları şöyle:
İlaç ve sağlık sektörü yayıncılığında önemli bir boşluğu dolduran ve kendi alanında çok kısa bir sürede kendisine hatırı sayılır bir yer edinen Fikir Liderleri Dergisi’nin Kasım sayısı yayımlandı.

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanında her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri; yeni sayısı “Nadir Hastalıklar” dosyasında Pfizer Türkiye Nadir Hastalıklar İş Birimi Lideri Ayşenur Hananel’i konuk etti. Ayşenur Hananel ile yapılan röportajın satır başları şöyle:

“Pfizer Nadir Hastalıklar Birimi olarak “Karşılanmamış İhtiyaçlar”ın büyük olduğu bu alanda hastaların hayatını değiştiren, çığır açan yenilikleri paydaşlarımızla değer yaratan modeller geliştirerek hastaların hizmetine sunabilmek için buradayız.”
“Pfizer Nadir Hastalıklar olarak, gen tedavisinin vadettiklerini keşfetmek için yıllardır çalışıyoruz. İnsanların hastalıklarını yönetmesine yardımcı olmanın ötesine geçmek istiyoruz. Bu çığır açan ilaçları dünyadaki hastaların hizmetine sunmak için gereken teknolojiye, tesislere ve insanlara stratejik olarak yatırım yapıyoruz.”
“Ülkemize dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini sunuyor ve en yeni tedavileri en kısa sürede hastalara ulaştırmak için çalışıyoruz. Ayrıca üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığımız ortak projelerle yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlıyoruz.”

Pfizer Türkiye Nadir Hastalıklar röportajının tamamını okumak için; etik değerlerine, kanunlara ve uyum kurallarına sıkı sıkıya bağlı hareket eden Fikir Liderleri’nin linkinden, önce kayıt olup sonra giriş yapabilir; aynı zamanda daha önce yayımlanmış tüm sayılarına da ulaşabilirsiniz.

Fikir Liderleri Dergisi 3 ayda bir yayımlanıyor ve tamamı sadece hekimler ile sağlık profesyonellerine ücretsiz ulaştırılıyor.

Yorum yaz