ETKİNLİKİLAÇ ENDÜSTRİSİÖDÜLLERTÜKETİCİ SAĞLIĞI

Wellcare, 2022 yılına ödülle merhaba dedi!

Prof. Dr. Murat Aksoy'un başkanlığını yaptığı, sağlık ve sektör profesyonellerinden oluşan Farma&OTC Kategori jürisinin değerlendirmesi ile Wellcare Magnezyum + Vitamin B6, 'Yılın En İyi Yeni İlaç Dışı Ürünü' ödülünü almaya hak kazandı. Shangri-La Hotel'de düzenlenen törende Wellcare ekibine ödülü, jüri başkanı Prof. Dr. Murat Aksoy takdim etti.
Wellcare, Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren kurum, marka ve kişilerin bu alanda gerçekleştirdikleri çalışmalarda gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla MD Magazin tarafından düzenlenen Golden Pulse Awards 2022 Yarışması’ndan ödülle döndü.

Prof. Dr. Murat Aksoy’un başkanlığını yaptığı, sağlık ve sektör profesyonellerinden oluşan Farma&OTC Kategori jürisinin değerlendirmesi ile Wellcare Magnezyum + Vitamin B6, ‘Yılın En İyi Yeni İlaç Dışı Ürünü’ ödülünü almaya hak kazandı. Düzenlenen törende Wellcare ekibine ödülü, jüri başkanı Prof. Dr. Murat Aksoy takdim etti.

İlaç sektöründeki 50 yılı aşkın birikim ve tecrübesi, Ar-Ge ve üretim gücü, uluslararası iş ortakları ile WELLCARE; yaşamın, doğumdan itibaren her aşamasında ve günlük hayatın her safhasında, yaşam kalitenizi yükseltecek, sağlık otoriteleri tarafından onaylı, bilimsel çalışmalara dayanan güvenilir ürünleri ile size ve ailenize ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ sunmaya devam edecek.

Yorum yaz