KONGRESAĞLIKUZMANLIK DERNEKLERİ

Jinekoloji camiası, 14. TAJEV Kongresi için çok heyecanlı!

TAJEV- Türk Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı ve Kongre Başkanı Prof. Dr. Cihat Ünlü, 1995 yılından beri süre gelen uluslararası katılımlı Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nin on dördüncüsünün 28 Mayıs - 1 Haziran 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirileceğini belirterek; “Katılımcı sayısı ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde ön planda yer alan kongremizin zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza doyurucu bir bilimsel program halinde sunmayı amaçlıyoruz” dedi.
TAJEV- Türk Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı ve Kongre Başkanı Prof. Dr. Cihat Ünlü, 1995 yılından beri süre gelen uluslararası katılımlı Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nin on dördüncüsünün 28 Mayıs – 1 Haziran 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirileceğini belirterek; “Katılımcı sayısı ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde ön planda yer alan kongremizin zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza doyurucu bir bilimsel program halinde sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Prof. Dr. Ünlü şu bilgileri paylaştı: “Geri bildirimler ve değerlendirmeler sonucunda büyük emekler vererek programını oluşturduğumuz XIV. TAJEV Kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal açıdan doyurucu olacağına gönülden inanıyoruz. Gerçekte bir fuar olan kongremizde herkes o yılki çalışmalarını ortaya koyacak ve meslektaşları ile tartışma fırsatı bulacaktır. Güncel gelişmeleri takip edip, birlikte sorgulayıp, birlikte en iyi çözümleri bulacağımız buluşmamızda yine önceki kongrelerimizde olduğu gibi alanında konularının en iyilerinin sunumlarına şahitlik edeceğiz.”

YURT DIŞINDAN DA ÖNEMLİ KONUŞMACILAR KONGREMİZE KATILACAKLAR

Prof. Dr. Cihat Ünlü, “Vakfın diğer ayağını oluşturan Almanya’daki meslektaşlarımızın yanı sıra dünyanın dört bir yanından katılımını beklediğimiz meslektaşlarımız ile birbirinden özel oturumlar, canlı cerrahi sunumlar, uluslararası derneklerle düzenleyeceğimiz ortak oturumlar ile oldukça zengin bir bilimsel şölen hazırlıyoruz.” diye belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Kongrenin akışında, meslektaşlarımızın her konuda aktif rol alarak fikirlerini özgürce paylaşması bizi çok mutlu edecektir. Kimse kimseden daha çok bilgi sahibi değildir. Bilge insan, bilim yolunda giden, doğru bilgi birikimini paylaşan, alçak gönüllü ve eğitici olandır! Kongre programımızda yer alan ve geçen yıllardaki yoğun ilgi nedeniyle devam ettirdiğimiz, sertifiye edilen ‘Spesifik Kurslar’ ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz. Genç meslektaşlarımız için önem arz eden uluslararası bir toplantıda sözel sunum yapma imkanı yaratarak onları bir adım ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. Katılımcılarımızın, kongremize ev sahipliği yapacak olan Titanic Mardan Palace Otel’inden memnun ayrılacaklarını umut ediyoruz. 28 Mayıs – 1 Haziran 2022 tarihlerinde XIV. Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nde buluşmak dileğiyle.”

Yorum yaz