İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Serkan Sepetçi, Santa Farma Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı oldu!

Santa Farma İlaç, Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı görevini 10 yıldır başarıyla yürüten ve 31 Mayıs 2022 tarihinde emekli olan Zeynel Okur’un yerine Serkan Sepetçi atandı.  Serkan Sepetçi, 2004 yılından bu yana ilaç sektöründeki kariyeri boyunca, hem Türkiye hem de yurtdışında üst düzey görevlerde yer aldı. 2015 yılından itibaren Abbott İlaç Divizyonu’nda çeşitli üst yönetim kademelerinde bulundu. 2020 yılından bu yana Abbott Bağımsız Devletler Topluluğu Bölge Direktörlüğü görevini yürütmüş olup Mayıs 2022 itibarıyla Santa Farma İlaç’ta yeni görevine başladı.
Santa Farma İlaç, Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı görevini 10 yıldır başarıyla yürüten ve 31 Mayıs 2022 tarihinde emekli olan Zeynel Okur’un yerine Serkan Sepetçi atandı. 

Serkan Sepetçi, 2004 yılından bu yana ilaç sektöründeki kariyeri boyunca, hem Türkiye hem de yurtdışında üst düzey görevlerde yer aldı. 2015 yılından itibaren Abbott İlaç Divizyonu’nda çeşitli üst yönetim kademelerinde bulundu. 2020 yılından bu yana Abbott Bağımsız Devletler Topluluğu Bölge Direktörlüğü görevini yürütmüş olup Mayıs 2022 itibarıyla Santa Farma İlaç’ta yeni görevine başladı.

Santa Farma İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kiresepi, üst yönetim değişikliğini; “Zeynel Okur, bilgi ve deneyimlerini şirketimizin misyon, vizyon ve değerleri ile birleştirmeyi başarmış ve şirketimize yeni görüş açıları kazandırmıştır. 10 yıldır tüm ekibinin ve özellikle saha ekibinin daima yanında olmuş, iç ve dış müşteri ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yönetmiştir. Sevgili Zeynel Okur’a, şirketimize verdiği hizmetler dolayısı ile teşekkür ediyorum” diyerek duyurdu.

Kiresepi, Serkan Sepetçi’nin atamasını ise “Sepetçi, ilaç sektöründe, yurt içi ve yurt dışında yönetim kademelerinde almış olduğu tüm görevleri başarılı bir şekilde sonuçlandırmış ve kariyerinde ilerlerken Santa Farma ile yolları kesişmiştir. Serkan Sepetçi’nin başarılı kariyerinin Santa Farma‘da da devam etmesini diliyor, kendisine “Hoş Geldin” diyorum” sözleri ile duyurdu.

Yorum yaz