İLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIİŞ DÜNYASIKARİYER

Nobel İlaç’ın ödüllü staj programı “Kariyer Reçetesi”, gençlere eşsiz bir staj deneyimi sunuyor!

Nobel İlaç'ın farklı iş birimlerinde pratik çalışma imkânı sunan, gençlerin gelecekteki kariyerine ve iş hayatına hazırlanmasını sağlayan, yetkinliklerini geliştiren ve sonunda gençlere iş fırsatı sunan Kariyer Reçetesi staj programı, üç yıl üst üste en beğenilen yetenek programlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Geleceğe değer katma hayali kuran, yenilikçi bakış açısı ve fikirleri ile fark yaratan ve tutku ile çalışmayı arzulayan gençlere kapılarını açan programa bu sene 6000’den fazla öğrenci başvurdu. Seçme ve değerlendirme süreçleri sonrasında Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin kimya, mühendislik, işletme, ekonomi, biyokimya, moleküler biyoloji, eczacılık ve MIS bölümlerinde okuyan 40 öğrencinin dahil olduğu program gençlere eşsiz bir staj deneyimi sunuyor.
Nobel İlaç’ın farklı iş birimlerinde pratik çalışma imkânı sunan, gençlerin gelecekteki kariyerine ve iş hayatına hazırlanmasını sağlayan, yetkinliklerini geliştiren ve sonunda gençlere iş fırsatı sunan Kariyer Reçetesi staj programı, üç yıl üst üste en beğenilen yetenek programlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Geleceğe değer katma hayali kuran, yenilikçi bakış açısı ve fikirleri ile fark yaratan ve tutku ile çalışmayı arzulayan gençlere kapılarını açan programa bu sene 6000’den fazla öğrenci başvurdu. Seçme ve değerlendirme süreçleri sonrasında Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin kimya, mühendislik, işletme, ekonomi, biyokimya, moleküler biyoloji, eczacılık ve MIS bölümlerinde okuyan 40 öğrencinin dahil olduğu program gençlere eşsiz bir staj deneyimi sunuyor.

Yorum yaz