İNSAN KAYNAKLARIİŞ DÜNYASIKARİYER

Petek Işık Eyilik, Shell Enerji Türkiye Ülke Müdürü oldu!

1923 yılından bu yana Türkiye’de güçlü faaliyetlerini sürdüren Shell, Shell Enerji Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Petek Işık Eyilik’in getirildiğini duyurdu.  Petek Işık Eyilik, 2010 yılında Shell’e katıldı ve Shell Enerji Türkiye operasyon ve ticaret  takımlarında çeşitli görevler üstlendi. 2017 yılında Shell Enerji’nin Ticaret Müdürü olarak atanan Eyilik, satış ve tedarik alanlarında önemli çalışmalara imza attı. Yeni rolünde Eyilik, Shell Enerji’nin Türkiye’deki iş kolunu yönetecek ve Shell’in doğal gaz ve elektrik portföyünün büyümesine, karbon nötr hedefleri doğrultusunda müşterilerinin enerji dönüşümlerine destek verilmesine liderlik edecek.   Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Eyilik, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme çift anadal yüksek lisans programını tamamladı.
1923 yılından bu yana Türkiye’de güçlü faaliyetlerini sürdüren Shell, Shell Enerji Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Petek Işık Eyilik’in getirildiğini duyurdu. 

Petek Işık Eyilik, 2010 yılında Shell’e katıldı ve Shell Enerji Türkiye operasyon ve ticaret  takımlarında çeşitli görevler üstlendi. 2017 yılında Shell Enerji’nin Ticaret Müdürü olarak atanan Eyilik, satış ve tedarik alanlarında önemli çalışmalara imza attı. Yeni rolünde Eyilik, Shell Enerji’nin Türkiye’deki iş kolunu yönetecek ve Shell’in doğal gaz ve elektrik portföyünün büyümesine, karbon nötr hedefleri doğrultusunda müşterilerinin enerji dönüşümlerine destek verilmesine liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Eyilik, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme çift anadal yüksek lisans programını tamamladı.

Yorum yaz