İLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIKARİYER

Serkan Binici, Sandoz Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü oldu!

Novartis bünyesinde Kıdemli İnsan & Organizasyon Müdürü görevini yürüten Serkan Binici, yönetim ekibinin bir üyesi olarak Sandoz Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü görevine getirildi. Serkan Binici kimdir? 1995 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olan Serkan Binici, Koç Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamladı. İnsan kaynakları kariyerine Swiss Otel’de başlayıp ardından Ritz Carlton ve Koç Sistem’de devam etti. 2005 yılında Novartis Türkiye'ye insan kaynakları grup müdürü olarak katılan Binici, bu süreçte yetenek yönetimi müdürü rolünü üstlendi ve liderlik geliştirme programları, kültür ve yetenek yönetimi programlarına destek verdi. Daha sonra, Türkiye ülke ücretlendirme & yan haklar müdürlüğü ve iCEE Cluster head görevlerini üstlenerek birçok ülke için ücretlendirme & yan haklar sürecini ve projelerini yönetti. Ayrıca ücretlendirme & yan haklarda iCEE Cluster’da bulunan 14 ülkenin ücretlendirme sürecini yönetti. Binici, 2018 yılından bugüne kadar sürdürdüğü Türkiye'deki kıdemli insan & organizasyon müdürü pozisyonunda, Pharma Türkiye'nin kültürel yolculuğunda ve organizasyonel dönüşümde kritik bir rol oynadı.
Novartis bünyesinde Kıdemli İnsan & Organizasyon Müdürü görevini yürüten Serkan Binici, yönetim ekibinin bir üyesi olarak Sandoz Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü görevine getirildi.

Serkan Binici kimdir?

1995 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olan Serkan Binici, Koç Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamladı. İnsan kaynakları kariyerine Swiss Otel’de başlayıp ardından Ritz Carlton ve Koç Sistem’de devam etti. 2005 yılında Novartis Türkiye’ye insan kaynakları grup müdürü olarak katılan Binici, bu süreçte yetenek yönetimi müdürü rolünü üstlendi ve liderlik geliştirme programları, kültür ve yetenek yönetimi programlarına destek verdi. Daha sonra, Türkiye ülke ücretlendirme & yan haklar müdürlüğü ve iCEE Cluster head görevlerini üstlenerek birçok ülke için ücretlendirme & yan haklar sürecini ve projelerini yönetti. Ayrıca ücretlendirme & yan haklarda iCEE Cluster’da bulunan 14 ülkenin ücretlendirme sürecini yönetti. Binici, 2018 yılından bugüne kadar sürdürdüğü Türkiye’deki kıdemli insan & organizasyon müdürü pozisyonunda, Pharma Türkiye’nin kültürel yolculuğunda ve organizasyonel dönüşümde kritik bir rol oynadı.

Yorum yaz