İLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIKARİYER

Bayer Türkiye’de üst düzey atama

Seda Demirkol Değirmenci, Bayer Türkiye’de Türkiye & İran'dan sorumlu İlaç Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri Direktörü olarak atandı.

Seda Demirkol Değirmenci, Bayer Türkiye’de Türkiye & İran’dan sorumlu İlaç Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri Direktörü olarak atandı.

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti ve Seda Demirkol Değirmenci, mayıs ayı itibarıyla İlaç Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri Direktörü Türkiye & İran olarak atandı. Öncesinde Ruhsatlandırma Bölümü Türkiye & İran Ülke Ruhsatlandırma Müdürü görevini yürüten Değirmenci, üstlendiği yeni görevle Bayer’e değer katmaya devam ediyor.

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve İTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlayan Demirkol Değirmenci, ilaç sektöründe başlayan kariyerini 2011 yılında katıldığı Bayer’de devam ettirdi. Bayer’de ruhsatlandırma departmanında farklı görevlerde yer alan Seda Demirkol Değirmenci, 2021 yılında Ülke Ruhsatlandırma Müdürü olarak atanmıştı.

 

Yorum yaz