SAĞLIKTÜKETİCİ SAĞLIĞIYENİ ÜRÜNLER

Asido, 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde binlerce ziyaretçiyle buluştu

Asido çiğneme tableti, mide asidini önlerken, içerisindeki kalsiyum ve magnezyum sayesinde sindirim sisteminin normal fonksiyonuna dönmesine yardımcı olur.
Humanis’in Tüketici Sağlığı alanında kullanıma sunduğu Asido, 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde binlerce ziyaretçiyle buluştu. Festivale katılan uzmanlar, ünlü şefler ve katılımcılar, bir yandan Adana’nın en baharatlı lezzetlerini tadarken bir yandan da Asido’nun etkisini deneyimledi.

Asido çiğneme tableti, mide asidini önlerken, içerisindeki kalsiyum ve magnezyum sayesinde sindirim sisteminin normal fonksiyonuna dönmesine yardımcı oluyor. Asido Nane, Tropic ve Frutti aromalı zengin tat seçenekleriyle mide yangınını kontrol altına alıyor.

Yemeklerden sonra mide yanması ve sindirim problemlerini önlemeye yardımcı olan Asido, lezzet şöleni yaşayan festival ziyaretçilerinin damaklarının tadını kaçırmamak için yanlarındaydı. Asido standında görev yapan uzmanlar, festival ziyaretçilerine ürünün kullanımı, içeriği, satış noktaları ile ilgili önemli bilgiler aktardı. Büyük ilgi gören Asido, Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı aroma seçeneğiyle lezzet tutkunlarından tam not aldı.

Asido, 3 gün süren festivalde her biri kendi alanında uzman konukları da standında ağırladı. Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, ünlü şef Hazer Amani, Gastronomi Yazarı Talip Bayram, ünlü sunucu Yeliz Doğramacılar, yemek ve lezzet içerikleri hazırlayan Ender Mutfakta ve Şahane Gurme ve daha birçok sevilen sosyal medya fenomeni, Asido standında takipçileriyle deneyimlerini paylaştı. Türkiye’de ilk kez Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı tat seçeneği sunan Asido, gastronomi şehri olarak bilinen Adana’da yoğun ilgi gördü.

Yorum yaz