ETKİNLİKİLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIÖDÜLLERÖNE ÇIKAN HABERLER

Sandoz Türkiye 6. Kez “En İyi İşveren” markası oldu

Sandoz Türkiye, 2024 yılında da uluslararası çapta düzenlenen değerlendirmeler sonucunda verilen Top Employers Institute Ödülü'nün sahibi oldu.
Sandoz Türkiye, 2024 yılında da uluslararası çapta düzenlenen değerlendirmeler sonucunda verilen Top Employers Institute Ödülü’nün sahibi oldu.

Top Employers Institute Ödülü 20 ana başlıktan oluşuyor ve 6 İK alanını kapsıyor. Dünya genelinde şirketleri “İnsan Stratejisi, Çalışma Ortamı, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Gelişimi, Öğrenme, Well Being, Çeşitlilik ve Dahil Etme” gibi alanlarda değerlendiren anket sonucunda Sandoz Türkiye altıncı kez , Top Employers Institute En İyi İşveren ödülünü almaya hak kazandı.

Sandoz Türkiye Ülke Başkanı Cengiz Zaim, “Üst üste altıncı kez layık görüldüğümüz ‘En İyi İşveren Ödülü’ çalışanlarımıza verdiğimiz değerin ve onların şirket kültürümüze katkısının en önemli göstergesidir. 2023 Ekim ayından itibaren yolumuza bağımsız bir şirket olarak devam ederken, biliyoruz ki çalıştığımız kuruma ait olduğumuzu hissettiğimiz zaman en büyük katkıyı sağlayabiliriz. Bu doğrultuda öncelikli hedefimiz yeni Sandoz kültürüyle uyumlu, kişisel ve kariyer gelişimini destekleyen bir şirket olmaktır. Doğru yolda olduğumuzu ve doğru adımlar attığımızı görmek beni ayrıca gururlandırdı” dedi

Sandoz Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Serkan Binici ise bir kez daha ödüle layık görülmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek şöyle ekledi: “Yıllardır kesintisiz olarak layık olduğumuz bu ödül, Sandoz olarak sürdürdüğümüz yenilikçi İK uygulamalarımızın, esnek çalışma modelimizin ve çalışan odaklı yaklaşımımızın bir kanıtı niteliğindedir.  Çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimler ve onların hayatlarına dokunan fark yaratan uygulamalarla İK politikalarımıza yön vermeye devam edeceğiz.”

Top Employers Institute, insan kaynakları uygulamalarını değerlendiren ve ödüllendiren küresel bir otoritedir. Top Employers Institute Ödül Programı’yla katılımcı şirketler tercih edilen işveren olarak ödüllendiriliyor ve tanınıyorlar.

Yorum yaz