İLAÇ ENDÜSTRİSİTEKNOLOJİ

Humanis, üretim tesisini sanal gerçeklik filmiyle tanıtıyor

İlaç sektörünün en hızlı büyüyen şirketi Humanis, Tekirdağ Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinin tüm süreçlerini, VR (sanal gerçeklik) teknolojisini kullanarak oluşturduğu filmiyle Türkiye'deki doktorlara, eczacılara ve uluslararası iş ortaklarına tanıtıyor.
İlaç sektörünün en hızlı büyüyen şirketi Humanis, Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan üretim tesisinin tüm süreçlerini, VR (sanal gerçeklik) teknolojisini kullanarak oluşturduğu filmiyle Türkiye’deki doktorlara, eczacılara ve uluslararası iş ortaklarına tanıtıyor.

Kongre ve fuarlarda sergilenen inovatif sanal gerçeklik deneyimi, sadece bir sanal gezi fırsatı sunmuyor. Aynı zamanda doktor, eczacı ve uluslararası iş ortaklarının Humanis’in bilimsel yaklaşımlarından klinik çalışmalarına, Ar-Ge süreçlerinden üretim aşamasına kadar tüm süreçleri yakından görmelerini sağlıyor.

45 bin metrekarelik üretim tesisi için yapılan 200 milyon dolarlık yatırımın yanı sıra yıllık 330 milyon kutu üretim kapasitesi olan Humanis, sanal gerçeklik filmiyle tesisini uzaktan gezdirerek teknolojik öncülükleriyle de sektörde inovasyonun liderleri arasında olmaya devam ediyor.

İlaç sektörü ve sanal gerçeklik teknolojisini birleştiren Humanis, attığı bu adımla ilaç üretimindeki kalite, verimlilik ve güveni artırmaya yönelik kararlılığını ortaya koydu.

Yorum yaz