SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ

Molfix’ten yaşamı kolaylaştıran özel proje: Molfix Yol Arkadaşım.

Bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişimlerini destekleyen ve annelerin güvenilir yol arkadaşı olan Molfix, hayatı eve sığdırmak zorunda kaldığımız bu günlerde anne adayları ve annelerin aklındaki soruları yanıtlamak, bu zorlu zamanlarında onlara eşlik etmek üzere yepyeni bir proje hayata geçiriyor: Molfix Yol Arkadaşım.

Anne adayları ve annelere evde kaldığımız bu günlerde destek olmak, aileleri ve çocuklarıyla ilgili kaygılarını gidermek ve zorlu zamanlarda yol arkadaşlığı etmeyi amaçlayan “Molfix Yol Arkadaşım Destek Hattı” uzman görüşlerini anneler ve anne adaylarıyla buluşuyor. “Molfix Yol Arkadaşım” projesi kapsamında özel kurulan 0850 241 41 11 numaralı danışma hattı ve WhatsApp hattı aracılığıyla anneler uzmanların hazırladığı içeriklerden faydalanabilecek ve sorularını bırakabilecek. Anne adayları ve annelerin hem kendi psikolojileri hem de 0-3 yaş grubu çocuklarının psikolojileri ve gelişimiyle ilgili sorularının yanıt bulacağı Molfix Yol Arkadaşım Destek Hattı, 10 Mayıs Anneler Gününün hemen öncesinde duyurularak markanın, annelerin her zaman yanında olduğu mesajının da altını çiziyor.

Molfix Yol Arkadaşım projesinin anneler ve anne adaylarına yol arkadaşlığı yapmak için hayata geçirildiğini belirten Molfix Global Pazarlama Direktörü Hayal Dilara Tepe “Tüm dünyanın bir belirsizlik içerisinde olduğu ve Covid-19 pandemisiyle savaştığı bu günlerde, hepimiz bir şekilde evlerimizde kalarak kendimizi korumaya çalışıyoruz. Ancak alışık olmadığımız bu düzen, tüm annelerin hem çocuklarıyla hem de kendileriyle ilgili endişelerinin artmasına neden oldu. Biz Molfix olarak, annelerin hamilelik sürecinden itibaren yanında olmayı ve onlara her konuda destek olmayı misyon edinen bir markayız. Bu dönemde de Molfix Yol Arkadaşım projesini hayata geçirerek, çok değerli uzmanlarımız aracılığıyla annelerin ve anne adaylarının öncelikle kendilerini güvende hissetmesini, çocukları için de kaygı yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmelerini hedefledik. Danışma hattımız aracılığıyla yöneltilen sorulara uzmanlarımızın yanıtı ses kaydıyla, WhatsApp aracılığıyla yöneltilen sorulara ise video kayıtlarıyla olacak ve dijital ortamda adeta birebir diyalog gerçekleşecek.” dedi.