BANKACILIK & SİGORTACILIK

MetLife Benimle’den Hediye Çeki Yağmuru’na yakalananlar belli oldu

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın 18 Mayıs–18 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenlediği MetLife Benimle’den Hediye Çeki Yağmuru kampanyasının kazananları belirlendi. MetLife’tan bir poliçe veya sözleşmesi olan MetLife müşterilerinin katıldığı MetLife Benimle’den Hediye Çeki Yağmuru kampanyası ile 10 kişi Hepsiburada.com’dan 5.000 TL değerinde, 300 kişi ise A101 zincir marketlerde geçerli olacak 300 TL değerinde hediye çeki kazandı.

MetLife Türkiye Genel Müdürü Deniz Yurtseven kampanyanın gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirerek şöyle konuştu: “Müşterilerimizin kampanyamıza gösterdiği ilgiden çok memnun olduk. Müşteri odaklılık bilinciyle hayata geçirdiğimiz MetLife Benimle ile ana hedefimiz, sigorta bilinci konusunda farkındalık yaratmanın yanı sıra müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarına destek olmak ve daha keyifli bir şekilde deneyim yaşamalarını sağlamak. Zengin bir içerikle sunduğumuz ‘MetLife Benimle’, her ay yenilenen birbirinden zengin yeni fırsatlar, Hediye Çeki Yağmuru kampanyası gibi kampanyalarla müşterilerimizin günlük hayatlarına dokunup onlara daha fazla imkan sağlamaya devam edecek. Bu çerçevede kampanyada kazanan talihlileri tebrik ediyor, kampanyamıza gösterdikleri ilgiden dolayı binlerce MetLife müşterisine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kampanyanın kazananlarına https://www.metlife.com.tr/metlife-benimle-hediye-ceki-yagmuru-kazananlar/ adresinden ulaşılabilir.