SAĞLIKSOSYAL SORUMLULUKSTKTIBBİ CİHAZTOPLUM SAĞLIĞI

İzmir depremzedelerine İDİS ve AHBAP’tan işitme cihazı!

İzmir depremzedelerine İDİS ve AHBAP'tan işitme cihazı!

İDİS VE AHBAP DERNEĞİNDEN İZMİR DEPREMİNDE ZARAR GÖRENLERE İŞİTME CİHAZI BAĞIŞI  

İdis İşitme Ahbap Derneği ile yürüttüğü iş birliği çerçevesinde, İzmir depreminde evleri hasar görmüş işitme kayıplı ihtiyaç sahiplerine cihaz bağışı yapacağını duyurdu.  

İdis İşitme bir süre önce Ahbap Derneği ile başladığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine işitme cihazı bağışları ve işitme sağlığı alanında kamuoyunu bilgilendirici çalışmalar yapmakta. Bu iş birliği kapsamında İzmir Depremi’nde işitme cihazı zarar gören ihtiyaç sahiplerinin önceliklendirileceğini belirten İdis İşitme Cihazları İş Birimi Direktörü Barış Nargileci, yaptığı açıklamada “İzmir’de yaşanan deprem sonrası acımız büyük. Hep birlikte toparlanmaya ve yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu süreçte İdis İşitme olarak İzmir’in yanındayız. Depremde evi hasar görmüş işitme kaybı yaşayan, cihazını kaybetmiş veya cihazı arızalanmış vatandaşlarımızın işitme cihazı ve cihaz bakım ihtiyaçlarını Ahbap Derneği iş birliğimiz çerçevesinde karşılıyor olacağız” dedi.

Nargileci, cihaz ihtiyacı olan kişilerin İdis’in İzmir şubeleri ya da https://ahbap.org/yardim adresinden “sağlık” kategorisi üzerinden başvuru yapmalarını ve tüm başvurulara en hızlı şekilde geri dönüş yapılacağını paylaştı.

İDİS hakkında

Demant Grubu 100 yılı aşkın global tecrübesi, 130’dan fazla ülkedeki faaliyetleri, yüksek teknolojili ürünleri ve fark yaratan kalite anlayışıyla Türkiye’deki bireysel kullanıcılarına yüksek hizmet kalitesine odaklanmış İDİS işitme merkezleri ve iş paydaşları olan bayi ve distribütörleriyle tüm dünyada olduğu gibi  işitme sağlığı alanında hizmet sunmaktadır. İDİS ile, Türkiye çapında 12 ilde işitme merkezleriyle işitme sağlığı alanında tam kapsamlı hizmet sunulmaktadır. İDİS İşitme Merkezleri, insanların daha iyi duymalarına ve daha iyi bir hayat yaşamalarına yardımcı olma misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

İDİS ve AHBAP sosyal sorumluluk projesiyle iş birliği yaptı
İDİS ve AHBAP sosyal sorumluluk projesiyle iş birliği yaptı
AHBAP hakkında

Ahbap Derneği, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Yorum yaz