İLAÇ ENDÜSTRİSİİŞ DÜNYASI

Taygun Günay Tüketici Sağlığı Country Cluster Lead oldu

Taygun Günay Tüketici Sağlığı Country Cluster Lead oldu

Medikal, Kreatif, Teknolojik, Sağlıklı Fikirler

Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürlüğü’nde Bayrak Devri

Bayer Tüketici Sağlığı Rusya Ukrayna ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) Bölgesi’nden sorumlu Country Cluster Lead görevine Taygun Günay atandı.

Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Ülke Müdürü Taygun Günay, görevini Erdem Kumcu’ya devrederek Tüketici Sağlığı Rusya, Ukrayna ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) Bölgesi’nden sorumlu Country Cluster Lead olarak atandı. Taygun Günay, görevine Rusya’dan devam edecek. Günay, yeni görevine 1 Ocak 2021’de başlayacak. Günay, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bayer hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2019 mali yılı itibarıyla 104 bine yakın çalışana ve 43,5 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,9 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,3 milyar Avro düzeyindedir.

 

Yorum yaz