DİĞERFİKİR LİDERLERİ DERGİSİHAKKIMIZDAİLAÇ ENDÜSTRİSİ

Fikir Liderleri Dergisi’ne katkıda bulunan yazarlar!..

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanında her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri'ne katkıda bulunanları tanıtmak istedik. Fikir Liderleri Dergisi'ne katkıda bulunan yazarları ve ilgi çekici yazılarının tamamını okumak isterseniz mutlaka ücretsiz üye olmalısınız. 
İlaç ve sağlık sektörü yayıncılığında önemli bir boşluğu dolduran ve kendi alanında çok kısa bir sürede kendisine hatırı sayılır bir yer edinen Fikir Liderleri Dergisi’nin Kasım sayısı yayımlandı.

Özgün içerik ve grafik tasarımının yanında her sayısında ele aldığı konuları hem akademiden hem de endüstriden alanının en etkin isimleriyle sayfalarına taşımasıyla ve konuları derinlemesine, çok yönlü ele almasıyla dikkat çeken Fikir Liderleri’ne katkıda bulunanları tanıtmak istedik. Fikir Liderleri Dergisi’ne katkıda bulunan yazarları ve ilgi çekici yazılarının tamamını okumak isterseniz mutlaka ücretsiz üye olmalısınız.

Fikir Liderleri’nin tamamını okumak için; etik değerlerine, kanunlara ve uyum kurallarına sıkı sıkıya bağlı hareket eden Fikir Liderleri’nin linkinden, önce kayıt olup sonra giriş yapabilir; aynı zamanda daha önce yayımlanmış tüm sayılarına da ulaşabilirsiniz.

Fikir Liderleri Dergisi 3 ayda bir yayımlanıyor ve tamamı sadece hekimler ile sağlık profesyonellerine ücretsiz ulaştırılıyor.

Yorum yaz