ETKİNLİKİLAÇ ENDÜSTRİSİİNSAN KAYNAKLARIÖDÜLLERÖNE ÇIKAN HABERLER

Lilly İlaç bir kez daha En İyi İşverenler arasında

Lilly İlaç, küresel olarak 30 yılı aşkın süredir iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi alanında uzmanlığını ortaya koyan Great Place to Work® Enstitüsü tarafından düzenlenen "Yılın En İyi İşverenleri" 2024 listesinde yer aldı. Böylece 2023’ün ardından üst üste ikinci kez en iyi işveren seçildi.
Lilly İlaç, küresel olarak 30 yılı aşkın süredir iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi alanında uzmanlığını ortaya koyan Great Place to Work® Enstitüsü tarafından düzenlenen “Yılın En İyi İşverenleri” 2024 listesinde yer aldı. Böylece 2023’ün ardından üst üste ikinci kez en iyi işveren seçildi.

Tüm dünyadaki insanların yaşamlarını iyileştiren ilaçlar yaratmak için insana verilen değeri keşif ile birleştiren Lilly İlaç, Great Place to Work® sertifikalı yerel ve uluslararası işverenlerin dahil olduğu Türkiye’nin en iyi işverenleri araştırmasına dayanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ listesine girdi.

Lilly İlaç, Great Place To Work® tarafından açıklanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ 2024 listesinde 100-249 Çalışan Sayısı Kategorisinde 4’üncü sıraya yükselerek bir kez daha Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri oldu.

Lilly Türkiye olarak peş peşe en iyi işveren seçilmekten gurur ve mutluluk duyduklarını belirten Lilly Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Defne Orhun, “Lilly İlaç olarak ‘her şeyden önce sağlık’ diyerek, yaşamı iyileştirme amacımızla çalışıyoruz. Dürüstlük, mükemmellik ve insana saygı değerlerimiz; kılavuzumuz olmaya devam ediyor. Dünya çapında kabul gören Great Place to Work® Enstitüsü tarafından yapılan bu listede, çalışanlarımızın değerlendirmesi neticesinde bir kez daha ve çıtamızı daha da yükselterek en üst sıralarda yer almak bizim için çok anlamlı. Lilly Türkiye ekibi olarak birbirimizi önemsediğimiz, çeşitliliği ve dahil etmeyi önceliklendiren kültürümüzle fark yaratmaya devam edeceğiz!” dedi.

Lilly Türkiye’de her zaman yenilikçilik anlayışına büyük önem verdiklerini dile getiren Lilly Türkiye Genel Müdürü Emily Millette, şunları söyledi:Yenilikçilik, çalışma modelimizde ve insan kaynakları uygulamalarımızda en önemli unsur. Çalışanlarımıza mutlu olabilecekleri, beklentilerini karşılayabilecek bir iş yeri sunmak için de sürekli olarak gelişen ve değişen, her defasında daha iyiye taşınan bir yapıya sahibiz. 2023’ün ardından 2024 yılında da Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde yer aldık. İki yıl üst üste bu listeye girdiğimiz ve çalışanlarımızdan bu takdiri gördüğümüz için çok mutluyuz.”

Yorum yaz